Horúci stôl

Je určený všetkým pracantom, ktorí nechcú byť obmedzovaní. Pri tomto členstve máš prístup do priestoru 24/7 aj cez víkendy či sviatky. V rámci členstva môžeš využívať zasadačku, chillout zónu aj kuchynku. Každý mesiac môžeš takisto využiť možnosť vytlačiť si 200 strán.

Pri využívaní členstva patríš do komunity coworkingu, v rámci ktorej môžeš využívať rôzne zľavy na naše podujatia a iné služby, ktoré ponúkame.

Mám záujem

100 €  /  mesiac

Najvyužívanejšie členstvo ti ponúkne maximálne výhody nášho priestoru. Ak pracuješ iba s notebookom, je to tá ideálna voľba. Prídeš, vyberieš si stôl, ktorý sa ti zapáči a pracuješ. Po práci si vezmeš všetky svoje veci so sebou alebo si ich zamkneš v skrinke, ktorej prenájom ponúkame ako službu naviac.

Náš tím na infostolíku

Každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád či rada pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov. Sme tu pre teba od 9:00 do 17:00.

Prístup 24/7

Nenechaj sa obmedzovať – či už si nočná sova alebo ranné vtáča, priestor coworkingu môžeš využívať 24/7.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci máš možnosť využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knihu z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na začatie nového biznisu či hľadanie kolegov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci pre pohodové prežitie pracovného dňa. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť hotovosť. Zaplatiť môžeš členským čipom.

Eventy

Našim členom poskytujeme vstupy zdarma či špeciálne zľavy na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme.

Sprcha

Ak zvykneš do práce jazdiť na bicykli alebo si počas práce chodíš behať, máme pre teba sprchu, ktorú môžeš použiť kedykoľvek.

Zasadačka

Dve zasačky sú pre teba k dispozícii pri každom členstve. V tej väčšej pohodlne usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, Whiteboardom a po práci si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Menšia zasadačka slúži primárne na telefonáty a drobné meetingy, má kapacitu 4 ľudí. Fungujeme na princípe fair usage policy, takže si môžeš zasadačky kedykoľvek samostatne booknuť cez jednoduchý rezervačný systém.

Open space

Open space je tichý priestor, v ktorom môžeš pracovať. Vyberieš si ktorýkoľvek voľný stôl. 

Posielanie pošty

Nech zbytočne nestrácaš čas vybavovaním pošty, stačí, keď sa zastavíš na našom infostolíku a necháš svoju poštu tam. Naši hosti sa už o poslanie postarajú za teba.

Tlačiareň

Každý mesiac si môžeš vytlačiť 200 strán na našej profi tlačiarni. Ak potrebuješ tlač využívať ešte viac, všetko nad rámec ti prirátame ako službu navyše.

Zľava pre študentov a ZŤP

Pre všetkých študentov a ZŤP máme 50 % zľavu na členstvá. Stačí, ak sa pri registrácii preukážeš potrebným potvrdením.