Horúci stôl

Je určený všetkým pracantom, ktorí nechcú byť obmedzovaní. Pri tomto členstve máš prístup do priestoru 24/7, aj cez víkendy či sviatky. V rámci členstva môžeš využívať zasadačku, chill out zónu aj kuchynku. Každý mesiac môžeš takisto využiť možnosť tlače 200 strán.

Pri využívaní členstva horúci stôl patríš do komunity coworkingu, v rámci ktorej môžeš využívať rôzne zľavy na naše podujatia a iné služby, ktoré ponúkame.

Mám záujem

100€ / mesiac

Najvyužívanejšie členstvo ti ponúkne maximálne výhody nášho priestoru. Ak pracuješ iba s notebookom, je to tá ideálna voľba. Prídeš, vyberieš si stôl, ktorý sa ti zapáči, a pracuješ. Po práci si vezmeš všetky svoje veci so sebou.

Náš tím na infostolíku

Každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov. Sme tu pre teba od 9:00 do 17:00.

Prístup 24/7

Či už si nočná sova alebo ranné vtáča, u nás si vítaný. Priestor coworkingu môžeš využívať 24/7.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci máš možnosť využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knižku z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na začatie nového biznisu či hľadanie kolegov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci, aby si prežil pracovný deň v našich priestoroch v pohode. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť peniaze. Zaplatiť môžeš rovno svojou členskou kartou.

Eventy

Našim členom poskytujeme špeciálne zľavy na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme.

Sprcha

Ak zvykneš do práce chodiť na bicykli alebo počas práce chodíš behať, máme pre teba sprchu, ktorú môžeš použiť kedykoľvek.

Zasadačka

Zasačka je pre teba k dispozícii pri každom členstve a pohodlne v nej usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, whiteboardom a večer si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Zasadačka funguje na princípe fair usage policy, takže si ju môžeš zarezervovať kedykoľvek prostredníctvom našich hostov.

Open space

Open space je tichý priestor, v ktorom môžeš pracovať. Nachádzajú sa tu flexibilné stoly. Vybrať si môžeš ktorýkoľvek stôl, pokiaľ je voľný. Keď dopracuješ, vezmeš si všetky veci so sebou.

Posielanie pošty

Aby si zbytočne nemusel strácať čas vybavovaním pošty, stačí, keď sa zastavíš na našom infostolíku a necháš svoju poštu tam. Naši hosti sa už o poslanie postarajú za teba.

Tlačiareň

Každý mesiac si môžeš vytlačiť 200 strán na našej profi tlačiarni. Ak sa rozhodneš pre part time členstvo alebo chceš tlač navyše, môžeš osloviť našich hostov, ktorí ti radi pomôžu. Jedna strana tlače ťa vyjde maximálne na 5 centov.

Zľava ZŤP a študenti

Pre všetkých ZŤP a študentov máme 50 % zľavu na všetky členstvá. Stačí, ak sa pri registrácii preukážeš potrebným potvrdením.