Kontakt

Nádvorie Coworking
Štefánikova 4
917 01 Trnava

coworking@nadvorie.com
+421 911 720 106

Otváracie hodiny
Pre verejnosť: po – pia 9:00 – 17:00
Pre členov: prístup 24/7

Community manager

Lucia Saková
sakova@nadvorie.com
+421 911 720 106

Parking

Vlastné parkovanie na Nádvorí nemáme, ale môžeš využiť platené státie, ktoré poskytuje mesto Trnava. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo na Štefánikovej ulici. O niečo vzdialenejšie parkovanie mimo centra mesta je tiež k dispozícii na Rybníkovej ulici.

Parkovanie si najvýhodnejšie zakúpiš online, ale môžeš využiť aj SMS alebo parkovací automat na ulici.

FAQ

Čo je to coworking?

Coworking je zdieľaný pracovný priestor najmä pre menšie firmy a freelancerov. Výhodou je, že naši členovia sa nemusia o nič starať, stačí prísť a pracovať. O upratovanie, kávu či internet sa postará náš tím. Zároveň sme komunita, kde môžeš nájsť svojich budúcich spolupracovníkov alebo zamestnancov. Neformálny networking je u nás samozrejmosťou.

Kde nájdem Nádvorie Coworking?

Nachádzame sa na Štefánikovej ulici 4 na druhom poschodí.

Kde môžem zaparkovať?

Odporúčame na Štefánikovej ulici alebo na Rybníkovej ulici, kde nájdeš platené mestské parkovanie.

Kam sa mám ísť najesť?

Odporúčame Akademia beer & bistro, ktoré sa nachádza prízemí našej budovy. Tiež môžeš využiť kaviareň Thalmeiner, v ktorej nájdeš brunch až do 14:00. Nejaký menší snack si uchmatneš aj v našej komunitnej kuchynke.

Ako si založiť členstvo?

Pre rýchlejšie vybavenie vyplň formulár, ktorý nájdeš na webe v sekcii Členstvo a my ťa budeme kontaktovať. Pokojne sa však u nás môžeš len tak zastaviť a všetko vybaviť osobne v ktorýkoľvek pracovný deň od 9:00 do 17:00 a naši hosti sa o teba postarajú.

Ako ukončiť členstvo?

Stačí, ak oznámiš ukončenie členstva na mail coworking@nadvorie.com a odovzdáš prístupový čip na infostolíku. O ostatné sa postaráme my.

Aké sú vaše otváracie hodiny?

Pre verejnosť sme otvorení v pracovné dni od 9:00 do 17:00. Naši členovia majú neobmedzený 24 hodinový prístup 7 dní v týždni. Do priestoru sa dostatnú vďaka vlastnému prístupovému čipu.

Ako si môžem niečo vytlačiť?

Stačí osloviť hosta na infostolíku. Rád či rada ti s tým pomôže.

Ako si môžem zarezervovať zasadačku?

Pre verejnosť je dostupný formulár na našom webe v sekcii Prenájom. Členovia si môžu zarezervovať zasadačku prostredíctvom booking systému.

Ako dlho môžem byť v zasadačke?

V Nádvorie Coworkingu fungujeme na princípe fair usage policy, avšak vyhradzujeme si právo obmedziť člena pri nadmernom využívaní zasadačky.

Ako funguje deň zdarma?

Veľmi jednoducho. Ak si chceš vyskúšať deň zdarma, stačí, ak sa u nás zastavíš v pracovných dňoch medzi 9:00 a 17:00. Host na infostolíku si s tebou prejde priestor a vysvetlí, ako to u nás chodí. Potom môžeš začať pracovať. Pre jednoduchšiu registráciu môžeš vyplniť formulár v sekcii Členstvo.