Kontakt

Nádvorie Coworking
Štefánikova 4
917 01 Trnava

coworking@nadvorie.com
+421 903 457 637

Otváracie hodiny
Pre verejnosť: Po – Pi 9:00 – 17:00
Pre členov:  otvorené 24/7

Managing director

Tibor Lachkovič
lachkovic@nadvorie.com

Community manager

Katarína Šišková
siskova@nadvorie.com
+421 911 720 106

Parking

Vlastné parkovanie na Nádvorí nemáme, ale môžete využiť platené státie, ktoré poskytuje mesto Trnava. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo na Štefánikovej ulici.

Cena parkovného je 0,60 eur za hodinu. Parkovanie si môžete zakúpiť zaslaním SMS na telefónne číslo 2200 v tvare TTA medzera EČV vozidla medzera počet hodín parkovania od 1 do 10. Parkovné si môžete zakúpiť aj priamo v parkovacom automate, ktorý nájdete na ulici. Parkovanie je spoplatnené v pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00.

FAQ

Čo je to coworking?

Coworking je zdieľaný pracovný priestor pre menšie firmy a freelancerov. Výhodou je, že naši členovia sa nemusia o nič starať, stačí prísť a pracovať. O upratovanie, kávu či internet sa postará náš tím. Zároveň sme komunita, kde môžeš nájsť svojich budúcich spolupracovníkov alebo zamestnancov. Neformálny networking je u nás samozrejmosťou.

Kde nájdem Nádvorie Coworking?

Nachádzame sa na Štefánikovej ulici č. 4 na druhom poschodí.

Kde môžem zaparkovať?

Odporúčame na Štefánikovej ulici, kde nájdeš platené mestské parkovanie. Zaparkovať môžeš tiež z Pekárskej ulice a využiť zadný vchod Nádvoria.

Kam sa mám ísť najesť?

Odporúčame beer & bistro Akademia, ktoré je na prízemí našej budovy. Tiež môžeš využiť kaviareň Thalmeiner, v ktorej nájdeš brunch až do 14:00. Nejaký menší snack nájdeš aj v našej komunitnej kuchynke.

Ako si založiť členstvo?

Vyplň formulár, ktorý nájdeš na našom webe v sekcii Členstvo, a my ťa budeme kontaktovať. Alebo príď v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 a naši hosti z infostolíku sa o teba postarajú.

Ako ukončiť členstvo?

Stačí, ak oznámiš ukončenie členstva niekomu z tímu Nádvorie Coworkingu a odovzdáš mu prístupovú kartu. O ostatné sa postaráme my.

Aké sú vaše otváracie hodiny?

Pre verejnosť sme otvorení každý pracovný deň od 9:00 do 17:00. Naši členovia majú neobmedzený 24 hodinový prístup 7 dní v týždni. Do priestoru sa dostatnú vďaka vlastnej prístupovej karte.

Ako si môžem niečo vytlačiť?

Stačí osloviť hosta na infostolíku. Rád ti s tým pomôže.

Ako si môžem zarezervovať zasadačku?

Pre verejnosť je dostupný formulár na našom webe v sekcii prenájom. Členovia si môžu zarezervovať zasadačku prostredíctvom e-mailu na zasadacka@nadvorie.com alebo osobne na infostolíku.

Ako dlho môžem byť v zasadačke?

V Nádvorie Coworkingu nemáme vymedzený určitý počet hodín na člena. Fungujeme na princípe fair usage policy. Nádvorie Coworking si však vyhradzuje právo obmedziť člena pri nadmernom využívaní zasadačky.

Ako funguje deň zdarma?

Veľmi jednoducho. Ak si chcete vyskúšať deň zdarma, stačí, ak sa zastavíte v priestore hociktorý pracovný deň medzi 9:00 – 17:00, host na infostolíku si s vami prejde celý priestor, vysvetlí vám, ako to u nás chodí a potom môžete začať pracovať.