Denný vstup

Vstup na 1 deň si môžeš zakúpiť v ktorýkoľvek pracovný deň v roku, ak potrebuješ využiť náš coworking na jednorázový vstup. Ak nás plánuješ navštíviť viackrát za rok, odporúčame výhodnejšiu možnosť – Permanentku na 5 vstupov.

Permanentka

Pri kúpe permanentky máš k dispozícii 5 celodenných vstupov v ktorýkoľvek pracovný deň v roku. Ak nepotrebuješ coworking na mesačnej báze, permanentka je ideálnou voľbou bez zbytočných záväzkov.

Mám záujem

12 € /  1 celodenný vstup

Využívať naše priestory môžeš od 9:00 do 17:00 a náš personál ti bude k dispozícii. Pre jednoduchšiu registráciu sa nám ohlás vopred.

50 €  /  5 celodenných vstupov

Využívať naše priestory môžeš od 9:00 do 17:00 a náš personál ti bude k dispozícii. Platnosť permanentky je jeden rok.

Náš tím na infostolíku

Každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád či rada pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov. Sme tu pre teba od 9:00 do 17:00.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci máš možnosť využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knihu z našej knižnice.

Open space

Open space je tichý priestor, v ktorom môžeš pracovať. Nachádzajú sa tu flexibilné stoly. Vybrať si môžeš ktorýkoľvek stôl, pokiaľ je voľný. Keď dopracuješ, vezmeš si všetky veci so sebou.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci pre pohodové prežitie pracovného dňa. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. 

 

Sprcha

Ak zvykneš do práce jazdiť na bicykli alebo si počas práce chodíš behať, máme pre teba sprchu, ktorú môžeš použiť kedykoľvek.

Zasadačky

Dve zasačky sú k dispozícii pri každom členstve. Pri denných vstupoch je možné ich využívať v obmedzenom režime podľa aktuálnej obsadenosti. Vo väčšej zasadačne pohodlne usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, Whiteboardom a po práci si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Menšia zasadačka slúži primárne na telefonáty a drobné meetingy, má kapacitu 4 ľudí.