Vstup na 1 deň

Denný vstup si môžeš zakúpiť v ktorýkoľvek pracovný deň v roku, ak potrebuješ využiť náš coworking na jednorázový vstup. Ak nás plánuješ navštíviť viac krát za rok, odporúčame výhodnejšiu možnosť – Permanentku na 5 vstupov.

Permanentka

Pri kúpe permanentky máš k dispozícii 5 celodenných vstupov v ktorýkoľvek pracovný deň v roku. Ak si práve priletel zo zahraničia a nepotrebuješ coworking na mesačnej báze, je práve táto permanentka vhodným spôsobom, bez zbytočných záväzkov.

Mám záujem

12€ / 1 celodenný vstup

Využívať naše priestory môžeš od 9:00 do 17:00 a náš personál ti bude k dispozícii. Pre jednoduchšiu registráciu sa nám ohlás vopred.

50€ / 5 celodenných vstupov

Využívať naše priestory môžeš od 9:00 do 17:00 a náš personál ti bude k dispozícii. Platnosť permanentky je jeden rok.

Náš tím na infostolíku

Každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov. Sme tu pre teba od 9:00 do 17:00.

Eventy

Našim členom poskytujeme špeciálne zľavy na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci máš možnosť využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knižku z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na začatie nového biznisu či hľadanie kolegov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci, aby si prežil pracovný deň v našich priestoroch v pohode. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť peniaze. Zaplatiť môžeš rovno svojou členskou kartou.

Sprcha

Ak zvykneš do práce chodiť na bicykli alebo počas práce chodíš behať, máme pre teba sprchu, ktorú môžeš použiť kedykoľvek.

Zasadačka

Zasačka je pre teba k dispozícii pri každom členstve a pohodlne v nej usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, whiteboardom a večer si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Zasadačka funguje na princípe fair usage policy, takže si ju môžeš zarezervovať kedykoľvek prostredníctvom našich hostov.

Open space

Open space je tichý priestor, v ktorom môžeš pracovať. Nachádzajú sa tu flexibilné stoly. Vybrať si môžeš ktorýkoľvek stôl, pokiaľ je voľný. Keď dopracuješ, vezmeš si všetky veci so sebou.

Zľava ZŤP a študenti

Pre všetkých ZŤP a študentov máme 50 % zľavu na všetky členstvá. Stačí, ak sa pri registrácii preukážeš potrebným potvrdením.