Stredoškolské členstvo

Študuj medzi profesionálmi. Naše členstvo ti umožní využiť voľný čas po škole na prácu či učenie sa v Nádvorie Coworkingu.

Príď si k nám napísať úlohy alebo pracovať na svojich projektoch. Naša komunita ti s nimi vždy rada pomôže. Získaš priestor, kde môžeš pracovať a zasadačku, v ktorej sa môžeš stretnúť s parťákmi z tvojho projektu. Naši členovia ti navyše ochotne poradia.

Mám záujem

15 € /  mesiac

Získaj horúci stôl v každý pracovný deň do 13:00 do 18:00. Prídeš, vyberieš si stôl, ktorý sa ti zapáči, a pracuješ. Po práci si vezmeš všetky svoje veci so sebou alebo si ich zamkneš v skrinke, ktorej prenájom ponúkame ako službu naviac.

Náš tím na infostolíku

Každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád či rada pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov.

Eventy

Našim členom poskytujeme vstupy zdarma alebo špeciálne zľavy na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme.

Chillout zóna

Pre oddych popri štúdiu máš možnosť využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich spolužiakov, vybaviť si telefonát, vypiť si čaj alebo si požičať knižku z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na hľadanie užitočných kontaktov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci pre pohodové prežitie dňa. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť hotovosť. Zaplatiť môžeš členským čipom.

Zasadačka

Dve zasačky sú pre teba k dispozícii pri každom členstve. V tej väčšej pohodlne usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, Whiteboardom a po práci si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Menšia zasadačka slúži primárne na telefonáty a drobné meetingy, má kapacitu 4 ľudí. Fungujeme na princípe fair usage policy, takže si môžeš zasadačky kedykoľvek samostatne booknuť cez jednoduchý rezervačný systém.

Open space

Open space je tichý priestor, v ktorom môžeš pracovať alebo sa učiť. Vyberieš si ktorýkoľvek voľný stôl a makáš!