Študentské členstvo

Študuj medzi profesionálmi. Naše členstvo ti umožní využiť voľný čas po škole na prácu v Nádvorie Coworkingu.

Príď si k nám napísať úlohy alebo pracovať na svojich projektoch. Naša komunita ti s nimi vždy rada pomôže. Získaš priestor, kde môžeš pracovať a zároveň zasadačku, v ktorej sa môžeš stretnúť s parťákmi z tvojho projektu. Naši členovia ti ochotne poradia.

Mám záujem

15 EUR/mesiac

Získaj horúci stôl v každý pracovný deň do 13:00 do 18:00. Prídeš, vyberieš si stôl, ktorý sa ti zapáči, a pracuješ. Po práci si vezmeš všetky svoje veci so sebou.

Náš tím na infostolíku

Každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov.

Eventy

Našim členom poskytujeme špeciálne zľavy na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci máš možnosť využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knižku z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na začatie nového biznisu či hľadanie kolegov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci, aby si prežil pracovný deň v našich priestoroch v pohode. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť peniaze. Zaplatiť môžeš rovno svojou členskou kartou.

Zasadačka

Zasačka je pre teba k dispozícii pri každom členstve a pohodlne v nej usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, whiteboardom a večer si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Zasadačka funguje na princípe fair usage policy, takže si ju môžeš zarezervovať kedykoľvek prostredníctvom našich hostov.

Open space

Open space je tichý priestor, v ktorom môžeš pracovať. Nachádzajú sa tu flexibilné stoly. Vybrať si môžeš ktorýkoľvek stôl, pokiaľ je voľný. Keď dopracuješ, vezmeš si všetky veci so sebou.