Vlastný stôl

Vlastný stôl je určený pre ľudí, ktorí potrebujú na svoju prácu pokoj a ticho. Toto členstvo má vyčlenený priestor ôsmich stolov v najtichšej časti coworkingu.

Mám záujem

150€ / mesiac

Namiesto opustenej kancelárie, kde na teba pozerajú štyri biele steny, si môžeš zvoliť vlastný stôl u nás, kde máš všetky výhody samostatnej kancelárie. Dokonca pri prestávke na kávu môžeš v kuchynke spoznať svojho nového klienta či potenciálneho partnera.

Infostolík

V každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho oslov. Sme tu pre teba od 9:00 do 17:00.

Fix zóna

Ak potrebuješ na prácu ticho, môžeš si vybrať naše členstvo s vlastným stolom. Toto členstvo ti umožňuje vstup to najtichšej zóny v coworkingu, ktorá je oddelená od ostatných. Pridelíme ti stôl, ktorý budeš využívať iba ty, takže si tu môžeš nechať veci. K členstvu máš tiež uzamykateľnú skrinku.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci môžeš využiť našu chill out zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knižku z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov, cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na žačatie nového biznisu či hľadanie kolegov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Zasadačka

Zasačku môžeš využiť pri každom členstve. Pohodlne v nej usadíš 10 ľudí. Disponuje tiež televíziou, apple TV, whiteboardom a večer si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Zasadačka funguje na princípe fair usage policy, takže si ju môžeš zarezervovať kedykoľvek prostredníctvom našich hostov.

Tlačiareň

Každý mesiac si môžeš vytlačiť 200 strán na našej profi tlačiarni. Ak sa rozhodneš pre part time členstvo alebo chceš tlač navyše, môžeš osloviť našich hostov, ktorí ti radi pomôžu. Jedna strana tlače ťa vyjde maximálne na 5 centov.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci, aby si prežil pracovný deň v našich priestoroch v pohode. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť peniaze. Zaplatiť môžeš rovno svojou členskou kartou.

Eventy

Našim členom poskytujeme špeciálne zľavy na zaujímavé podajatia, ktoré organizujeme.

Sprcha

Ak zvykneš do práce chodiť na bicykli alebo počas práce chodíš behať, máme pre teba sprchu, ktorú môžeš použiť kedykoľvek.

Posielanie pošty

Aby si zbytočne nemusel strácať čas vybavovaním pošty, stačí, keď sa zastavíš na našom infostolíku a necháš svoju poštu tam. Naši hosti sa už o poslanie postarajú za teba.

Uzamykateľná skrinka

Na odkladanie sukromných či pracovných vecí slúži uzamykateľná skrinka, do ktorej máš prístup iba ty. Nemusíš so sebou vláčiť pracovný notebook každý deň, bude ťa čakať v coworkingu zamknutý a pripravený.

Prístup 24/7

Či už si nočná sova alebo ranné vtáča, u nás si vítaný. Priestor coworkingu môžeš využívať 24/7.

Zľava ZŤP a študenti

Pre všetkých ZŤP a študentov máme 50 % zľavu na všetky členstvá. Stačí, ak sa pri registrácii preukážeš potrebným potvrdením.