Vlastný stôl

Vlastný stôl je určený pre ľudí, ktorí potrebujú na svoju prácu pokoj a ticho. Toto členstvo má vyčlenený priestor ôsmich stolov v najtichšej časti coworkingu.

Mám záujem

150 €  /  mesiac

Namiesto opustenej kancelárie, kde na teba pozerajú iba štyri biele steny, si môžeš zvoliť vlastný stôl u nás a stále si užívať všetky výhody samostatnej kancelárie. Dokonca pri prestávke na kávu môžeš v kuchynke spoznať svojho nového klienta či potenciálneho partnera.

Infostolík

V každý pracovný deň ťa privíta náš host, ktorý ti rád či rada pomôže so všetkými tvojimi otázkami či problémami. Pokojne ho alebo ju oslov. Sme tu pre teba od 9:00 do 17:00.

Fix zóna

Ak potrebuješ na prácu ticho, vlastný stôl je ideálna voľba. Toto členstvo ti umožňuje vstup to najtichšej zóny v coworkingu, ktorá je oddelená od ostatných. Pridelíme ti stôl, ktorý budeš využívať iba ty, takže si tu môžeš nechať veci. K členstvu máš tiež uzamykateľnú skrinku.

Chillout zóna

Pre oddych popri práci môžeš využiť našu chillout zónu. V nej môžeš usadiť aj svojich klientov, vybaviť si telefonát, vypiť si kávu alebo si požičať knihu z našej knižnice.

Komunita a networking

Príchodom do Nádvorie Coworkingu sa stávaš súčasťou rôznorodej komunity Nádvoria. Nájdeš u nás naozaj všetkých. Od umelcov, cez právnikov, marketérov až po programátorov. To je ideálna príležitosť na žačatie nového biznisu či hľadanie kolegov. Náš tím organizuje aj komunitné akcie, počas ktorých sa spoločne spoznáme a zabavíme.

Zasadačka

Dve zasačky sú pre teba k dispozícii pri každom členstve. V tej väčšej pohodlne usadíš až 10 ľudí. Disponuje televíziou, Apple TV, Whiteboardom a po práci si v nej môžeš zahrať hru na PlayStation. Menšia zasadačka slúži primárne na telefonáty a drobné meetingy, má kapacitu 4 ľudí. Fungujeme na princípe fair usage policy, takže si môžeš zasadačky kedykoľvek samostatne booknuť cez jednoduchý rezervačný systém.

Tlačiareň

Každý mesiac si môžeš vytlačiť 200 strán na našej profi tlačiarni. Ak potrebuješ tlač využívať ešte viac, všetko nad rámec ti prirátame ako službu navyše.

Komunitná kuchynka

V našej kuchynke nájdeš základné veci pre pohodové prežitie pracovného dňa. Každé ráno ťa čaká čerstvý filter, poruke sú aj sladené nápoje či menšie snacky. Môžeš využiť aj náš kávovar, dopriať si horúci čaj alebo si ohriať svoje jedlo. Výhodou je, že nemusíš nosiť hotovosť. Zaplatiť môžeš členským čipom.

Eventy

Našim členom poskytujeme vstupy zdarma či špeciálne zľavy na zaujímavé podujatia, ktoré organizujeme.

Sprcha

Ak zvykneš do práce chodiť na bicykli alebo počas práce chodíš behať, máme pre teba sprchu, ktorú môžeš použiť kedykoľvek.

Posielanie pošty

Nech zbytočne nestrácaš čas vybavovaním pošty, stačí, keď sa zastavíš na našom infostolíku a necháš svoju poštu tam. Naši hosti sa už o poslanie postarajú za teba.

Uzamykateľná skrinka

Na odkladanie sukromných či pracovných vecí slúži uzamykateľná skrinka, do ktorej máš prístup iba ty. Nemusíš so sebou vláčiť pracovný notebook každý deň, bude ťa čakať v bezpečí coworkingu.

Prístup 24/7

Nenechaj sa obmedzovať – či už si nočná sova alebo ranné vtáča, priestor coworkingu môžeš využívať 24/7.

Zľava pre študentov a ZŤP

Pre všetkých študentov a ZŤP máme 50 % zľavu na členstvá. Stačí, ak sa pri registrácii preukážeš potrebným potvrdením.